מדפים למחסן ביתי

מחסן הוא בדרך כלל שטח קטן, מצומצם במקום, מבולגן, שלא עושה חשק להיכנס אליו. אז מה הפתרון? כיצד ניתן להפוך מחסן ביתי לנעים, פונקציונאלי, כזה שמאפשר למצוא במהירות את מה שאנו מחפשים?

מדפים שיעשו לכם סדר במחסן הביתי

אחת השיטות ליצירת מחסן מסודר ונוח, היא באמצעות
התקנת מדפים. קיימים כיום מגוון מדפים מסוגים שונים, חומרים שונים ובגדלים שונים, בהם ניתן להשתמש, בהתאם לצרכים השונים.

כדי לתכן בצורה חכמה מדפים למחסן ביתי, יש להתחשב בפרמטרים שונים במחסן ומחוצה לו.
חשוב להבין מה הצרכים של בעל המחסן. לאחר הבנת הצרכים, קל יותר לבעל המקצוע להמליץ על סוג המדפים אשר יספק את פתרון האחסון הדרוש.

לאחר מכן יש לבחון את הפרמטרים הבאים:

מידות המחסן - חשוב לקחת מידות מדוייקות של המחסן, כולל תכנון מוקדם של מיקום דלת המחסן, כך שתוכל להיפתח בקלות.

מספר המדפים - יש להעריך, על בסיס הצרכים שזוהו, מהו מספר המדפים שנרצה להתקין. מצד אחד, אין טעם להתקין מדפים שיעמדו ריקים במחסן, ומנגד, חשוב שלא יווצר מצב שאין מספיק מדפים במחסן הביתי.

גובה המדפים - הגובה הכללי של המדפים צריך להיות כזה שמאפשר גישה נוחה. הנטיה היא לתכנן מידוף למחסן שמנצל את כל גובה המחסן, אך לא תמיד יש בכך צורך. כמו כן, התקנת מדפים למחסן ביתי בגובה רב, כנראה תאלץ שימוש בסולם, דבר שיכול לסרבל את ההגעה למוצרים המאוכסנים.

עומק המדפים - את עומק המדפים יש לבחור לאחר מדידת המחסן. עומק סטנדרטי של אריזות הינו כ- 60 ס"מ.

מדפים למחסן כל היתרונות

מדפים למחסן ביתי הם מדפים מאד מגוונים המגיעים בגדלים ולצרכים שונים. יש מדפים המיועדים לאחסנת סחורות כבדות במיוחד ועליהם להיות חזקים בהתאם, ויש מדפים שמיועדים לסחורות קלות ושבירות. כדי להתמודד עם מלאכת הסדר והארגון של המחסן הביתי, יש לעבוד עם חברה המסוגלת לספק לכם את הפתרונות הללו בקלות. חברה לייצור מדפים שתוכל לעמוד בדרישות אלה תעניק לכם את השירותים הבאים:

  • מדפים למחסן בהזמנה אישית על פי מידות
  • ייצור מחומרים איכותיים ועמידים
  • מדפים המיועדים לעומסים שונים
  • עיצובים שונים למדפים ובמגוון צבעים

מדפים למחסן ימין

מדפים-למחסן-שמאל

 

 

 

 

 

תכנון מוקדם לאחסון חכם

תכנון מוקדם מבטיח לכם איחסון חכם בעתיד. כדי להזמין מדפים למחסן יש צורך לתכנן את המחסן היטב, להבין את ייעודו ותפקידיו השונים, ואת המערכת הלוגיסטית הדרושה לסוג הסחורות והמוצרים המיועדים לאחסון. יש הבדל רב בין אחסון מוצרי מזון למשל לאחסון מיכלי ארכיב המכילים קלסרים וניירת, ויש הבדל גדול בין אחסון סחורות כבדות כמו חלקי חילוף לרכבים לבין חלקי אלקטרוניקה עדינים. לכל סוג של סחורה יש סוג שונה של מדפים, ויש לתכנן את המחסן לפרטים לפני שמזמינים מדפים.

מדפי מתכת לכל צורך

השימוש במדפי מתכת במחסנים הוא גורף, מכיוון שמדפים אלה מציעים איכות ועמידות לזמן ממושך. מדפי מתכת מגלוונים וצבועים בצבע מיוחד למניעת חלודה מחזיקים מעמד עשרות שנים ללא כל בלאי. מדפי מתכת מסוגלים להחזיק כל משקל על פי התכנון שלהם, והם ניתנים לייצור בכל גודל שתזדקקו לו. מדפי מתכת קלים להתקנה ולפירוק, וניתן לעשות בהם שימוש רב פעמי כאשר עוברים עם המחסן למיקום חדש.

חברת עולם המדף מציע לקהל לקוחותיה מדפי איכות ממתכת בגדלים ובעומסים שונים המתאימים למחסנים של חנויות ועסקים שונים, למחסני ייבוא וייצוא גדולים, לחנויות ואולמות תצוגה, לספריות ומוסדות ציבור שונים. כנסו לאתר החברה, ותגלו עולם שלם של מדפים לכל הצרכים, מכל העיצובים ובכל הצבעים שתרצו.

אלנבי 93, תל אביב (משרד) | טל': 5661332 - 03, פקס: 5663351 - 03
שעות פעילות: א' - ה' 09:00 - 17:00, ו': 09:00 - 13:00